image3
image4
image5

Lap Race i Finały 2016

Za nami Lap Race i wyścigi finałowe jakimi są wyścigi serii Greenpower oraz wyścig Corporate Challange.

W wyścigu Lap Race zajęliśmy 4 (Bullet SGR, średnia prędkość-59,85km/h), 7 (Bullet I, średnia prędkość-56,80km/h), oraz 16 miejsce (Bullet II, średnia prędkość-39,90km/h).

W wyścigach finałowych nasze bolidy dojechały na miejscu 11,15 i 16.

Ten sezon już się zakończył ale nie zwalniamy tempa! Wracamy do Polski z nowymi doświadczeniami, oraz wiedzą, która połączona z zapałem naszego zespołu zaowocuje dobrymi wynikami na wyścigach za rok.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas na każdej płaszczyźnie w tym roku!

Renishaw Castle Combe Heat 2016

W dzisiejszym wyścigu mającym miejsce w Castle Combe zajęliśmy 10,11 i 13 miejsce osiągając średnie prędkości 48,59km/h bolidem Bullet II, 52,61km/h-Bullet SGR, oraz 53,58km/h. Jest to ostatni wyścig w tym miesiacu, więc wracamy już do Polski, jednak to nie koniec sezonu- czeka nas jeszcze Lap Race i wyścigi finałowe, w tym Greenpower Corporate Challange.

Dunsfold Park 2016

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w naszym drugim wyścigu serii Greenpower w Wielkiej Brytani i zajęliśmy kolejno 5,7 i 8 miejsce. Tym razem przyszło nam ścigać się na torze Dunsfold Park. Dzięki życzliwości zespołu reprezentującego firmę Renishaw byliśmy w stanie naprawić bolid Bullet II uszodzony w ciągu ostatniego wyścigu na torze w Bedford za co szczerze dziękujemy. Tym razem debiut miał także nasz najnowszy bolid- Bullet SGR, który przejechał 50,23km ze średnią prędkością 48,75km/h. Pozostałe bolidy, Bullet I i Bullet II przejechały kolejno 51,52km i 48,94km ze średnią prędkością 50,20km/h i 48,43km/h.

Aintree Heat 2016

Za nami kolejny wyścig w tym roku, tym razem na torze w Aintree, na którym udało nam się zająć III i IV miejsca w klasyfikacji. Co jednak cieszy nas najbardziej to otrzymanie nagrody Siemens Digital Award przyznawanej za innowacyjne rozwiązania i technologie użyte przy projektowaniu bolidów. Tym razem wyróżnony został nasz najnowszy bolid Bullet SGR.

123

IMG 20160921 154949

Bedford Heat 2016

Pierwszy wyścig serii Greenpower w Wielkiej Brytanii już za nami. Tym razem przyszło nam się ścigać na torze w Bedford. Miejsce na podium wywalczyła dla nas Daria Macha, która kierując bolidem Bullet I przejechała odległość 45,08km ze średnią prędkością 44,57km/h, co pozwoliło nam zająć III miejsce. Niestety zawodów nie ukończył bolid Bullet II, który wypadł z toru doznając drobnych uszkodzeń. Dołożymy wszelkich starań by mógł on, w pełni sprawny wziąć udział w następnych wyścigach w tym sezonie.